تبلیغات
دانلود اهنگ جدید 91 - بهینه سازی رجیستری و افزایش سرعت سیستم عامل کامپیوتر TweakNow PowerPack 2012 4.2.1

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب

به وب لاگ من خوش امدید نظر یادتون نره

دوشنبه 16 مرداد 1391

بهینه سازی رجیستری و افزایش سرعت سیستم عامل کامپیوتر TweakNow PowerPack 2012 4.2.1

TweakNow PowerPack یک مجموعه کامل از بهینه سازی سیستم عامل کامپیوتر و مرورگر وب است همچنین این برنامه یک راه ایمن و ساده برای تمیز کردن رجیستری ویندوز است. شما به وسیله این برنامه میتوانید رجیستری ویندوز را مانند روز اول تمیز کنید و عملکرد رایانه خود را همیشه در بالاترین سطح نگه دارید. این برنامه با بکار گرفتن ۱۰۰ تنظیم که در ویندوز مخفی شده , مجموعه ای را برای دوستداران افزایش سرعت ویندوز فراهم کرده است.

با استفاده از ماژول های موجود ، شما به راحتی می توانید ویندوز خود را مانند حرفه ای ها سفارشی کنید. ماژول دسکتاپ مجازی به شما امکان می دهد دسکتاپ خود را مطابق با خلق و خو و نیازهای روزانه خود در آورید.

TweakNow PowerPack 2012 4.2.1

شما می توانید رجیستری ویندوز خود را از آثار مرورگرهای وب پاک کنید و با جمع و جور کردن مرورگرها و پاک کردن فایل های موقتی ویندوز و همچنین بهینه سازی ویندوز و تنظیمات شبکه سرعت مرورگرهای خود را افزایش دهید.

علاوه بر این، شما می توانید اطلاعات سیستم خود را مشاهده کنید و گزینه های عیب یابی (بررسی برای به روز رسانی کارت گرافیک، بازسازی کش آیکون، تنظیم مجدد تنظیمات شبکه ) را انتخاب کنید.

این برنامه قابلیت (خاموش شدن خودکار، بهینه ساز RAM، دسکتاپ مجازی،  کلید های میانبر) و دسترسی ابزار های وینوز، مانند “پاک کننده دیسک”، “کاربرد آنالیز دیسک”، “Defragmenter را رجیستری”، “پاک کننده رجیستری “،” حذف ایمن “،” مدیریت راه اندازی “،” پاک کن آهنگ “و” حذف برنامه ” را نیز داراست.

همچنین میتوانید سیستم عامل خود را با تنظیمات دلخواه مرورگر , کنترل پانل , دسکتاپ , شبکه و پوشه های خاص کاملا سفارشی کنید.

TweakNow PowerPack یک برنامه عالی و کامل در زمینه بهینه سازی ویندوز و مررورگر است که ما اکیدا توصیه میکنیم از آن استفاده نمایید.

 

رمز فایل: www.downloaduse.com

منبع : دانلود یوز